Kitokia televizija (nuotraukos)

1/14
Teksto dydis:

Keli šimtai žiūrovų... scenoje. Taip nutiko Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatre, kur apie savo atsiradimą paskelbė naujas nacionalinis televizijos kanalas „Lietuvos ryto“ televizija.

„Sukūrėme kitokią televiziją“, – šventės pradžioje pabrėžė kanalo generalinis direktorius Edmundas Jakilaitis. Štai todėl ir visa gimtadienio šventė buvo kitokia – ne tik scenoje susodinti žiūrovai.

Tarkim, naujoji televizija pranešė nešvęsianti sezonų atidarymų, o pagerbsianti tą pačią dieną kaip ir „Lietuvos ryto“ televizija gimusius vaikus – jų spalio 12 dieną Lietuvoje gimė net 41.

Kanalas visoms kartoms. Taip prisistato „Lietuvos ryto“ televizija. Todėl tą vakarą pasirodė skirtingų kartų atlikėjai: Nedai ir Egidijui Sipavičiui pritarė mažieji dainininkai, Stasys Povilaitis dainavo su grupe „Rebelheart“, Viktoras Malinauskas – su Atlanta, pianistas Petras Geniušas skambino su sūnumi Luku.

Tarp gausybės politinių, analitinių ir diskusijų laidų „Lietuvos ryto“ televizijos generalinis direktorius E.Jakilaitis rado ką pasiūlyti ir stilingiems žmonėms.

„Super LT“ – nepakartojama, prašmatni, stilinga ir įspūdinga laida apie aukštuomenę. Tiesiog aukštuomenės kronika“, – žada E.Jakilaitis, neatmetantis galimybės, jog ateityje televizijoje pasirodys ir stiliaus laidų.

To linkėjo dizaineris Juozas Statkevičius. Jis E.Jakilaičiui prasitarė, kad turi daugybę idėjų, kurias būtų galima paversti bendradarbiavimu.

Dizaineris į šventę užsuko tik trumpam – mat intensyviai ruošiasi pristatyti savo naują drabužių kolekciją.

Paklaustas, ką pats žiūri per televiziją, J.Statkevičius nusijuokė, kad tai būna gana retai. Jis yra ištikimiausias naujienų ir sporto laidoms.

„Stiliaus laidų nežiūriu. Nematau ten autoritetų, ir kartais man jos tiesiog juokingos“, – neslėpė J.Statkevičius.

Po tiesiogiai transliuotos atidarymo šventės svečiai dar ilgai būriavosi teatro fojė, o atsisveikindami pasirašė ant simbolinio „Lietuvos ryto“ televizijos gimimo liudijimo.

Parengė Liuminata MICKUTĖ

Man patikoNeblogaiMan nepatiko