I.Budrienės gyvenimas – ir baltas, ir juodas

1/14
Teksto dydis:

Kas geriau – balta ar juoda? Tai savo gimtadienyje svarstė kaunietė verslininkė Inga Budrienė.

Pagal Zodiako ženklą ji – Svarstyklės, todėl priimdama svarbius sprendimus dažnai dvejoja. „Įvertinti abiejų spalvų privalumus ir trūkumus sau svarbią metų dieną nutariau artimųjų ir bičiulių draugijoje”, – švęsdama 36-ąjį gimtadienį kalbėjo sukaktuvininkė.

Nuosavo restorano „Briedžių medžioklė” pokylių salėje moteris surengė itin stilingą šventę „Juoda ir balta”. Kviestiniai svečiai griežtai paisė iš anksto nurodyto aprangos kodo ir vilkėjo juodus bei baltus drabužius ir buvo pasipuošę tokių pat spalvų aksesuarais.

Daugelis svečių rankoje laikė ne gėles, o helio pripildytą juodą ir baltą balioną, kurie vėliau pakilo į orą.

Vakaro metu juoda ir balta spalvos dominavo ir šventės sumanytojos I.Budrienės aprangoje. Ypatingai progai ji įsigijo dizainerės Audronės Bunikienės suknelę iš kolekcijos „Mano baltas rojalis”.

Svečiams buvo parengtos dvi prabangios erdvės – balta ir juoda. Pirmoje karaliavo specialiai šiam vakarui sukurto stalo viduryje stovinti šviesioji padavėja ir siūlanti šios spalvos vaišių – fontanais trykštančio baltojo šokolado ir baltojo vyno, baltose lėkštėse puikavosi balti sušiai. Prie interjero buvo priderintos baltos kėdės, vazos ir net gėlės.

Juodojoje erdvėje tamsiu šokoladu, gėrimais ir užkandžiais svečius vaišino juodoji padavėja. Svečiai sėdėjo ant juodų kėdžių, valgė iš tamsių lėkščių.

Vakarėlyje buvo žaidžiama šaškėmis, šachmatais ir domino. Svečiai taip pat dalyvavo nespalvotoje fotosesijoje, kuriai buvo paruošti juodos ir baltos spalvų skėčiai, skrybėlės, kepuraitės, vėduoklės.

Netrūko pageidaujančių įsiamžinti kartu su I.Budrienei tądien dovanotais juodu ir baltu dekoratyviniais triušiais bei dalmatinų veislės šuniu, kurį į šventę nepasikuklino atsivesti viena sukaktuvininkės viešnia.

Po kelias valandas vykusių linksmybių I.Budrienė kartu su bičiuliais juodais ir baltais limuzinais vyko į naktinį klubą „Latino”, kur stebėjo šokėjų Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokį „Juoda ir balta”, ragavo balto ir juodo gimtadienio tortų.

Antroje vakarėlio dalyje sukaktuvininkė sulaukė dar vienos staigmenos – jauna kaunietė menininkė Ieva Liesytė verslininkei dovanojo pačios sukurtą specialiais dažais ištapytą juodą ir baltą suknelę.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko