Pristatyta antroji dizainerio L.Salasevičiaus vestuvinių suknelių kolekcija

1/37
Teksto dydis:

Dizaineris Liutauras Salasevičius ir toliau stebina savo kūrybos gerbėjus. Muzikiniame teatre „New York club“ jis pristatė antrąją stiliaus namų „Madam pareis vėliau” vestuvinių suknelių kolekciją. Vakaro svečiams buvo parodyta septyniolika skirtingų modelių.

„Damoms panorėjus visos suknelės virsta trumpomis. Manau, kad puiki idėja, kuomet drabužis gali transformuotis. Bažnyčioje nuotaka vilki ilgą suknelę, o puotos metu – trumpą. Tai ne pirmoji mano kolekcija, kurioje pristatomi drabužiai gali keistis”, - pasakojo L.Salasevičius. Iš viso drabužių kūrėjas yra surengęs keturis savo kolekcijų pristatymus.

Dizaineris sakė, kad ši kolekcija nuo kitų skiriasi tuo, kad šį kartą jis pamiršo juodą spalvą. „Nors man ji labai patinka”, - tikino Liutauras. Nors drabužių kūrėjo kolekcijos be juodos spalvos neapsieina, L.Salasevičius kurdamas antrąją vestuvinių suknelių kolekciją nepanaudojo nė vienos juodos detalės. Vasarai skirta Liutauro kolekcija yra įkvėpta antrojo ir trečiojo praėjusio amžiaus dešimtmečių. Modeliai pristatė iš šilko ir tiulio siūtas sukneles, kurias puošė gausybė nėrinių ir blizgių karoliukų: „Ankstesnėse mano kolekcijose to irgi nebuvo.” Bene visų manekenių galvas puošė įspūdingos šukuosenos ir dailiai įsegtos didžiulės plunksnos. Papuošalai, kuriuos dėvėjo sukneles pristatę modeliai, kurti paties dizainerio arba parsivežti iš Londono.

J.Salasevičiaus vestuvinės suknelės – kreminės, pieno baltumo, rausvos ar šviesiai pilko atspalvio. Dizaineris nebijo ir eksperimentuoti. Pernai pristatęs juodos spalvos vestuvinę suknelę, šiais metais vakaro svečiai galėjo grožėtis alyvinės spalvos nuotakos suknele. „Reikia parodyti, kad yra ir kitų spalvų, ne tik balta”, - šypsojosi Liutauras.

Vestuvines sukneles buvo patikėta pristatyti ir geroms L.Salasevičiaus bičiulėms: atlikėjai Kristinai Ivanovai, „Mis Lietuva 2011" karūnos laimėtojai Ievai Gervinskaitei, aktorei Aušrai Štukytei ir verslininkei Gytei Bėkštienei.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko