Monica Bellucci: moteris, kuri provokuoja grožiu (nuotraukos)

1/6
Teksto dydis:

Vyrauja nuomonė, jog šiuolaikinėje kino industrijoje moteris, peržengusi 40-mečio slenkstį, be to, dar su vaikais ant rankų, neturi daug galimybių sėkmingai tęsti karjerą. Prodiuseriai joms nesiūlo pagrindinių vaidmenų, mat Holivude nuo seno dominuoja jauno kūno kultas. Tačiau italė Monica Bellucci šį stereotipą paneigia akimirksniu – jos karjera epogėjų pasiekė jai jau būnant brandžia moterimis. Ir... tęsiasi iki šiol!

Didžiosios Britanijos spauda kadaise ją pavadino geriausiu itališku eksportu po futbolininko Roberto Baggio. Pati Monica tokių britų pagyrų nesureikšmina – mat italių kilmės aktorė išgarsėjo... prancūzų dėka.

Modeliu tapo dėl pinigų

Pirmieji mergaitės iš mažo Italijos miestelio žingsniai į suaugusiųjų pasaulį nebuvo lengvi. Monica, svajojusi tapti advokate, studijavo Perudžiojos universitete, bet mokslams stigo pinigų. Mergina, kaip jau įprasta gražuolėms, sumanė jų užsidirbti kaip modelis.

„Elite“ modelių agentūra pirmoji įvertino Monicos talentą ir grožį. Karjerą ji pradėjo 1988 metais, o šlovės laiptais lipo greičiau nei tai prognozavo ją globojančios agentūros atstovai.

1990 metais ji gavo pirmąjį vaidmenį kine – kino juostoje „Drakula“ žavioji italė atliko grafo Drakulos žmonos vaidmenį. Merginai nereikėjo nieko kalbėti, bet tik siurbti kraują iš Keanu Reeveso kaklo. Šis netikėtas pasirodymas privertė ją dvejus metus mokytis vaidybos meno, nes Italijoje manekenės karjeros pageidavo siekti žymiai daugiau konkurenčių.

„Aš šimtus kartų pozavau fotosesijoms, daugybės žurnalų viršeliuose puikavosi mano nuotraukos, tačiau labiausiai mano širdį glostė vaidybą“, - meilę kinui deklaruoja aktorė, 1996 metais suvaidinusi prancūziškame romantiniame trileryje „Kambarys“ ir už tai nominuota „Cezario“ premijai kaip daugiausiai vilčių teikianti jaunosios kartos aktorė.

Aktorė iš didžiosios A

Kvietimai filmuotis pasipylė kaip iš gausybės rago. Monicai, anot kritikų, nestigo nei talento, nei grožio, nei charizmos. Ilgos kojos, svajingas žvilgsnis, fatališki žingsniai – šios moters filmavimo aikštelėse norėjo visi režisieriai.

2000 metais kino teatrų sales pasiekė juosta „Malena“, kurioje Monica atliko vieną labiausiai įsimenančių savo vaidmenų. Giuseppes Tornatore filme Monica - jauna moteris, kurios siekia kiekvienas vyras ir nekenčia kiekviena moteris. Malena žino, jog yra graži ir tuo naudojasi, lengvai erzindama ne tik vyrus, bet ir moteris.

Fatališka italė

Įsivaizduokite vaizdelį - apsupta būrelio įvairaus amžiaus vyrų, pasipuošusių juodais „Dolce & Gabanna“ drabužiais, Monica Bellucci išdidžiai žygiuoja Romos gatvėmis. Jos žingsnius seka dešimtys vyrų, o juodos suknelės išryškinti kūno vingiai palydimi susižavėjimo kupinais šūksniais. Būtent taip atrodo viena iš „Martini Gold“ reklamos scenų, kurioje Monica – fatališka moteris, seksualumu alsuojanti italė, rafinuota, nepasiekiama, bet... vis dar beprotiškai geidžiama.

Meilė viskam, kas prancūziška

Su savo heroje Malena italų aktorė buvo tapatinama ilgai. Viliokle ją vadino savo vyrų kitoms pavydinčios moterys. Tiesa, naujajai kino žvaigždei tai buvo nė motais, mat 1999 metais Monica susituokė su kolega, prancūzų aktoriumi Vincentu Casseliu. Pora tai skyrėsi, tai taikėsi, tačiau daugeliui visuomet buvo akivaizdu, kad ši pora iš tų, kurias vadina tobulomis. Santuokoje gimė dvi aktorių dukterys - 7-metė Deva ir 2 metukų Leonie.

Po pirmos dukters gimimo Monicos ir Vincento santykiai pašlijo. Visi jau buvo pasiruošę išgirsti žinią apie jų skyrybas. Dabar italė neslepia, kad jos jausmai vyrui, bėgant laikui, tik stiprėja. Turbūt dėl šios priežasties Bellucci ir Casselis laikoma viena iš tvirčiausių garsenybių porų. Stiprybės jiems suteikia ir brandi tėvystė, kuri, anot aktorių, juos aplankė pasiekus svaiginamų karjeros aukštumų. Belieka tik mėgautis...

„Visada norėjau tapti motina jau būdama subrendusi. Savo pirmąją dukrą pagimdžiau sulaukusi 39 metų, o antrąją – 45“, - vėlyva motinyste džiaugiasi italų aktorė.

Prisiekusi nuogalė

Prieš dvejus metus italė įrodė, kad pasitikėjimo savo jėgomis jai netrūksta - italė papuošė žurnalo „Vanity Fair Italia“ viršelį. Čia ji – subtiliai apsinuoginusi, prie savęs spaudžianti penkių mėnesių dukrelę Leonie.

Apsinuoginusią aktorę ant „Vanity Fair Italia“ viršelio buvo galima išvysti ir 2004 metais – tuomet Monica Bellucci, laukdamasi pirmagimės Devos, taip pat pozavo nusimetusi drabužėlius.

Amžinai graži

Sėkminga aktorė, žmona, motina - rodos, jai pavyko visiškai save realizuoti. Monica tvirtina, kad jos patrauklumo paslaptis paprasta - valgyti, mylėti ir tiesiog gyventi. Atrodo, Bellucci neegzistuoja laikas, kuris be gailesčio sudarko kiekvieno mirtingo žmogaus kūną.

Dar ji pabrėžia, kad tik vyresnė ji sau pačiai „tapo gražesnė“. Žvelgiant į naujausias Monicos Bellucci nuotraukas, galima tik pritariamai linktelėti galvą...

„Mano galva, moteriai problemų dėl grožio iškyla tik dviem atvejais: kai ji nėra graži arba kai ji neturi nieko, išskyrus grožį. Grožis – jaunystės atributas. Jis išblėsta su pirma žila sruoga galvoje. Kur kas svarbiau yra tai, ką turi be, kas matoma plika akimi“, – paslaptingai šypsosi Monica.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko