Patarimai, kaip atrodyti Naujųjų naktį ir prišaukti 2013 metais karaliausiančios Gyvatės sėkmę

1/1
Teksto dydis:

2013-ieji – Juodojo vandens gyvatės metai! Tam, kad ji būtų palanki ir atneštų sėkmę, meilę ir gerovę, Naujuosius Metus reikia sutikti pagal visas taisykles!

Ką apsirengti?

Iškilmėms rinkitės:

Juodos, mėlynos, žalios, auksinės ar sidabrinės spalvų rūbus. Gyvatei patiks ilgos, kūną glaudžiai aptempiančios suknelės, laisvos, „plevėsuojančios“ tunikos ir platūs ilgi drabužiai. Negailėkite pastangų tam, kad Naujametę naktį atrodytumėte įspūdingai ir šventiškai! Atsisakykite griežto stiliaus kostiumėlių, kasdienių ir jaunatviško

stiliaus drabužių. Tai gali nuliūdinti 2013 metų „šeimininkę“ – Juodojo vandens gyvatę.

Papuošalai turi būti:

Blizgantys, auksiniai. Nebijokite „persūdyti“ – Gyvatė neabejinga turtui ir prabangai, todėl įvertins jūsų pastangas. Norite pasipuošti

bižuterija? Galima, bet tai turi būti metalas, o ne plastikas!

Batai ir aksesuarai:

Jei batų ir rankinės medžiaga panaši į gyvatės odą, pavyzdžiui, nusėta blizgučiais žvynelių pavidalu – tuomet gerai! Jei iš tikrųjų pagaminta iš gyvatės odos – tai labai blogai! Nepykdykite metų simbolio, – tokius batus ar rankinę palikite spintoje.

Makiažas:

Naujametę naktį makiažas turi būti ryškus.

Kaip papuošti būstą?

Naujųjų metų dvasia turi alsuoti visas būstas, – net ir tualetas!

Būtini:

Sidabro, aukso spalvos gijos ir „lietutis“

Juk jie taip panašūs į mažytes žaižaruojančių spalvų gyvačiukes!

Žvakės

Specialistai pataria uždegti nemažiau 6 žvakių tame kambaryje, kur bus švenčiami Naujieji. Jas įstatykite į elegantiškas, puošnaus stiliaus žvakides ar paimkite „plaukiojančias“ ir leiskite joms „plaukioti“ gražioje vazelėje.

Rytietiško stiliaus dekoras

Nusipirkite raudonų žibintų (nedidelių), ant sofos išdėliokite ryškių spalvų pagalvėles, būstą padabinkite gražiomis vazomis.

Krištolinė taurė, pripildyta perlamutrinių karoliukų

Legenda teigia, kad Gyvatė savo numylėtiniams dovanoja perlus. Tam, kad 2013-uosius visada lydėtų sėkmė, tokią taurę pastatykite matomoje vietoje. Turite svajonę? Tuomet į šią taurę įdėkite tikrą perlą (galima papuošalą su perlu) ir laikykite šalia lovomis savaitei likus iki Naujųjų metų ir Naujametę naktį. Svajonė išsipildys!

Gyvatė gerbia:

Tradicijas ir šeimos vertybes. Puoškite eglutę su artimais žmonėmis, ranka parašykite Naujametes atvirutes. Jei šeimoje yra vaikų, kartu su jais padarykite gyvatę, pavyzdžiui, iš popieriaus ar plastilino. Dirbinį laikykite visus metus, jis apsaugos jūsų namus nuo nesėkmių, atneš gerovę, taip pat išsaugos šeimoje taiką ir meilę!

Man patikoNeblogaiMan nepatiko