Patarimai, kaip atrodyti Naujųjų naktį ir prišaukti 2013 metais karaliausiančios Gyvatės sėkmę

1/1

Mano stilius

2012-12-30 10:24

Patarimai, kaip atrodyti Naujųjų naktį ir prišaukti 2013 metais karaliausiančios Gyvatės sėkmę

Teksto dydis:

2013-ieji – Juodojo vandens gyvatės metai! Tam, kad ji būtų palanki ir atneštų sėkmę, meilę ir gerovę, Naujuosius Metus reikia sutikti pagal visas taisykles!

Ką apsirengti?

Iškilmėms rinkitės:

Juodos, mėlynos, žalios, auksinės ar sidabrinės spalvų rūbus. Gyvatei patiks ilgos, kūną glaudžiai aptempiančios suknelės, laisvos, „plevėsuojančios“ tunikos ir platūs ilgi drabužiai. Negailėkite pastangų tam, kad Naujametę naktį atrodytumėte įspūdingai ir šventiškai! Atsisakykite griežto stiliaus kostiumėlių, kasdienių ir jaunatviško

stiliaus drabužių. Tai gali nuliūdinti 2013 metų „šeimininkę“ – Juodojo vandens gyvatę.

Papuošalai turi būti:

Blizgantys, auksiniai. Nebijokite „persūdyti“ – Gyvatė neabejinga turtui ir prabangai, todėl įvertins jūsų pastangas. Norite pasipuošti

bižuterija? Galima, bet tai turi būti metalas, o ne plastikas!

Batai ir aksesuarai:

Jei batų ir rankinės medžiaga panaši į gyvatės odą, pavyzdžiui, nusėta blizgučiais žvynelių pavidalu – tuomet gerai! Jei iš tikrųjų pagaminta iš gyvatės odos – tai labai blogai! Nepykdykite metų simbolio, – tokius batus ar rankinę palikite spintoje.

Makiažas:

Naujametę naktį makiažas turi būti ryškus.

Kaip papuošti būstą?

Naujųjų metų dvasia turi alsuoti visas būstas, – net ir tualetas!

Būtini:

Sidabro, aukso spalvos gijos ir „lietutis“

Juk jie taip panašūs į mažytes žaižaruojančių spalvų gyvačiukes!

Žvakės

Specialistai pataria uždegti nemažiau 6 žvakių tame kambaryje, kur bus švenčiami Naujieji. Jas įstatykite į elegantiškas, puošnaus stiliaus žvakides ar paimkite „plaukiojančias“ ir leiskite joms „plaukioti“ gražioje vazelėje.

Rytietiško stiliaus dekoras

Nusipirkite raudonų žibintų (nedidelių), ant sofos išdėliokite ryškių spalvų pagalvėles, būstą padabinkite gražiomis vazomis.

Krištolinė taurė, pripildyta perlamutrinių karoliukų

Legenda teigia, kad Gyvatė savo numylėtiniams dovanoja perlus. Tam, kad 2013-uosius visada lydėtų sėkmė, tokią taurę pastatykite matomoje vietoje. Turite svajonę? Tuomet į šią taurę įdėkite tikrą perlą (galima papuošalą su perlu) ir laikykite šalia lovomis savaitei likus iki Naujųjų metų ir Naujametę naktį. Svajonė išsipildys!

Gyvatė gerbia:

Tradicijas ir šeimos vertybes. Puoškite eglutę su artimais žmonėmis, ranka parašykite Naujametes atvirutes. Jei šeimoje yra vaikų, kartu su jais padarykite gyvatę, pavyzdžiui, iš popieriaus ar plastilino. Dirbinį laikykite visus metus, jis apsaugos jūsų namus nuo nesėkmių, atneš gerovę, taip pat išsaugos šeimoje taiką ir meilę!

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Vaikai

Artinasi Kalėdos ir Naujieji. Kur šventes sutiks Lietuvos žvaigždės?

Liko mažiau nei mėnuo iki 2013-ųjų – Juodosios gyvatės metų sutikimo. Astrologai pataria 2013–uosius sutikti vilkint tamsių spalvų drabužiais ir būti teigiamai nusiteikus. Dainininkei Gretai Lebedevai astrologų patarimai neįdomūs: „Planuoju vilkėti baltą suknelę.“ O suknelių kūrėja, vizažistė Eva Ghaoui pasidomėjo, ką rinktis paskutinei metų dienai: „Skaičiau, kad artinasi tamsios gyvatės metai - tad ir mano suknelė bus atitinkamos spalvos. Nenoriu juodos ar rudos – bus tamsaus smaragdo.“ Eva Naujuosius žada sutikti Prancūzijoje arba likti Vilniuje. Kur Naujuosius švęs kiti populiarūs šalies žmonės?

Konkursai

Mamos pažadas: „Nekontroliuosiu kiekvieno dukros žingsnio“

Žadėti, pasižadėti, prisižadėti yra gana nesunku, tačiau įvykdyti duotus pažadus nėra taip lengva. Bet, manau įmanoma, tik reikia pasistengti. Tačiau kad pažadus pavyktų įgyvendinti, jie turi būti realūs, ne kažkokie utopiniai.

Vaikai

Ką žada žvaigždės gruodžio 4 –10 dienomis?

Avinas (03 21–04 19) Kai jums atrodo, kad jau žinote viską ir viską suprantate, paaiškėja, kad taip manote tik jūs. Šią savaitę viskas keletą kartų keisis: keisis tai, ką jūs galvojate, jūsų Kalėdų savaitės planai, net ir laišką Kalėdų Seneliui keliskart perrašysite. Bet tai tik fonas, kuris kelia sumaištį ir primena, kad visi klysta, bet visi gali tas klaidas taisyti. Todėl būkite drąsūs apsispręsdami. Jautis (04 20–05 20) Norint rasti lobį reikia kasti arba plaukti jo ieškoti. Jums norisi, kad dabar tai būtų paprasčiau. Tačiau taip nebus. O ir šis laikas ne itin palankus sunkiems fiziniams darbams ar kokiam rimtam projektui.